Pipefiks logo

Pipefiks / Ildstedet Sør AS

Pipefiks As ble grunnlagt av murmester Svein Tore Tveite. Vi er eksperter innen skorstein- og piperehabilitering, med erfarne murmestere, feierere, og montører som alle har opplæring fra Norsk Varme.

Vi driver også Ildstedet Sør og er en ledende lokal leverandør av ovner og ildsteder, med levering, montering og garanti. Vi spesialiserer oss på forsyningssikkerhet, trekkproblemer, og brann-/sikkerhetskrav. Vi tar hånd om hele prosessen, inkludert søknadsprosesser mot kommuner og brann-/feiemyndigheter.

Med lang erfaring i prosjekter, fra borettslag og bygårder til villaer, dekker vi hele Sør-Norge, spesielt Agder. Vårt dedikerte team kaller seg “ildsjeler,” og vi ser frem til å hjelpe deg med dine fyringsbehov.

Rune Bakken

Daglig Leder
93 28 10 36
rune@pipefiks.no

Svein Tore Tveite

Murmester & teknisk leder
93 23 42 28
svein@pipefiks.no

Lasse Tveite

Murer & salgskonsulent
40 48 07 30
lasse@pipefiks.no

Mohammad Arab

Montør
96 84 51 80
mohammad@pipefiks
.no

Lisa Tveite

Kontorassistent
94 01 30 00
lisa@pipefiks.no

Andreas Larsen

Montør & tømrer
99 15 70 78
andreas@pipefiks.no

Rolf Inge Augland

Prosjektleder & feier
46 89 99 09
rolf@pipefiks.no

Martin Engamo

Søknadsansvarlig / salg proffkunder
95 05 86 43
martin@pipefiks.no

Hjem

Kontakt En sort Pil